Category Archives: DEFAULT

8 thoughts on “ Aber An Disouri - Tanarjac (havre de Quiétude) - Kerhun - Kerhun & Les Gnawa (CD, Album) ”

  1. Dec 31,  · Në një ceremoni solemne të organizuar nga Ministria e Infrastrukturës në fshatin Babush të Komunës së Ferizajt u bë hapja e nyjave lidhëse Konjuh dhe Babush të Autostradës “Arbën Xhaferi”, që përshkon rreth 20 km në drejtin të Kaçanikut, raporton Ekonomia Online.
  2. Ky është momenti i tmerrshëm kur hajnat e veturave tërheqin një turist nga automjeti i saj me armë në Afrikën e Jugut, pasi e sulmuan dhe e qëlluan përmes dritares. Vajza që thuhet të jetë një vjeçare ishte jashtë kompleksit të portit për të vizituar mikun e saj .
  3. Dhuna ekstreme ndaj grave dhe vajzave vazhdon të jetë e pranishme në Shqipëri. Pas vrasjes pak ditë më parë të një studenteje në Tiranë, në Malësi të Madhe u shënua të dielën një tjetër vrasje e një gruaje nga bashkëshorti i saj.
  4. Մահվան 11 նոր դեպք․ քանի տարեկան էին կորոնավիրուսից մահացածները ; նոր դեպք․ կորոնավիրուսի հաստատված դեպքերի թիվը հասել է ի.
  5. Muaj pas divorcit të bujshëm nga bashkëshorti francezë, ishbalerina Hueyda El Saied pranoi publikisht se është në një lidhje me mikun e saj Tier i cili kishte 5 vjet që e dashuronte Hueydën pavarësisht se ajo ishte e martuar Ajo n&.
  6. Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj John Legend, janë tashmë çifti më i lezetshëm në Hollywood. Dyshja kanë publikuar në rrjetet sociale imazhin e tatuazheve që i kanë bërë bashkë, tatu këto që u dedikohen fëmijëve të tyre, shkruan eminnvigmethalra.gumermeicosabybasciluchemira.infoinfo “Hej njerëz ju lutem mos bisedoni me ne nëse nuk keni tatuazhe ne jemi një [ ].
  7. Յուրաքանչուր տարի մենք տոնում ենք Քարֆուր Հայաստանի տարեդարձը: Վերջերս մենք նշեցինք 3-րդ տարեդարձը: 7 օրերի ընթացքում մեր հաճախորդների եւ աշխատակիցների համար կազմակերպվեցին զվարճալի խաղեր, ակցիաներ ու մրցանակներ.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *